Відділення «Віра в життя»
Городоцького районного територіального центру соціального обслуговування
«І все на світі треба пережити, і кожен фініш – це по суті старт»
Городоцький районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) як окрема установа працює з січня 2004 року.

Серед наших відвідувачів:

1
Громадяни похилого віку;
2
Інваліди, які досягли 18 – річного віку;
3
Хворі( з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більше як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, визнані такими в порядку, затвердженому МОЗ;
4
Громадяни, які перебувають в складній життєвій ситуації у зв'язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості, як такі , що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей – інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів), якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий ніж прожитковий мінімум для сім'ї;
5
Внутрішньо переміщені особи.
Що ми пропонуємо?
Кожного дня ми намагаємося допомогти нашим клієнтам зробити своє здоров'я кращим!
Фотонні матриці Коробова А.- КОробова В. "Барва-Флекс/24ФМ"
Призначені для профілактики та лікування найбільш розповсюдженних захворювань людини: інфаркту, інсульту, гіпертонії, гіпотонії, остеохонжрозу, артриту, артрозу, синдрому вегетативної дисфункції, невралгії, грипу, туберкулозу, пневмонії, бронхиту, астми, алегрії, травм, опіків, відморожень, тощо.
Придбати
Фотонна матриця Коробова А.-Коробова В. "Барва-Ларинголог"
Призначена для профілактики та лікування ЛОР-захворювань, а також для лікування неврологічних захворювань викликаних гострих або хронічним порушенням мозкового кровообігу, хвороби Альцгеймера, хвороби Паркінсона, епілепсії та інших захворювань головного мозку.
Придбати
Фатонні матриці Коробова А.- Коробова В. "Барва-Флекс"
Призначені для профілактики та лікування найбільш розповсюдженних захворювань людини: інфаркту, інсульту, гіпертонії, гіпотонії, остеохонжрозу, артриту, артрозу, синдрому вегетативної дисфункції, невралгії, грипу, туберкулозу, пневмонії, бронхиту, астми, алегрії, травм, опіків, відморожень, тощо.
Придбати
Фотоннно-прессурний масажер Коробова А.-Коробова В. «Барва- ФМК / ПХ»
Фотонів-прессурний масажер Коробова А.-Коробова В. «Барва- ФМК / ПХ» призначений для лікування і профілактики найбільш поширених захворювань людини:
захворювання периферичної нервової системи, органів дихання, захворювання шлунково-кишкового тракту, жіночої статевої сфери, опорно-рухового апарату, татність явища після переломів, забитих місць, розтягнень, целюліт.
Придбати
Механізми дії світла, які лежать в основі профілактики та лікування найбільш поширенних захворювань людини за допомогую фатонних технологій
Світло видимого та інфрочервоного діапазонів спектра нормалізує регуляторну роботу систем організму людини, підсилює циркуляцію крові та лімфи, підвищує еластичність стінок кровоносних судин, нормалізує реологічні показники крові. Може використовуватись у якості профілактики онкозахворювань.

Значно зростає утворення АТФ у мітохондріях, підвищується біоенергетичний потенціал клітин.
Створює протизапальний, протинабряковий, знеболючий та регенераційний ефект.
Здоров'я починається тут!
Подаруйте собі додаткові 10 років здорового життя!
Заповніт контактну форму, щоб наші лікарі могли зв'язатись з вами, для оформлення замовлення!
Наші контакти
Завітайте до нас або зателефонуйте, якщо маєете питання чи хочете отримати консультацію
Хмельницька обл., м.Городок
пров.Попова 4,
вул.Заводська площа 8

тел.(0251) 31035,50206, 50207

понеділок-четвер з 8.00-17.15
п'ятниця з 8.00-16.00
обідня перерва з 12:00-13:00

Made on
Tilda