Відділення «Віра в життя»
Городоцького районного територіального центру соціального обслуговування
«І все на світі треба пережити, і кожен фініш – це по суті старт»
Городоцький районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) як окрема установа працює з січня 2004 року.

Серед наших відвідувачів:

1
Громадяни похилого віку;
2
Інваліди, які досягли 18 – річного віку;
3
Хворі( з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більше як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, визнані такими в порядку, затвердженому МОЗ;
4
Громадяни, які перебувають в складній життєвій ситуації у зв'язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості, як такі , що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей – інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів), якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий ніж прожитковий мінімум для сім'ї;
5
Внутрішньо переміщені особи.
Що ми пропонуємо?
Кожного дня ми намагаємося допомогти нашим клієнтам зробити своє здоров'я кращим!
Фотонні матриці Коробова А.- Коробова В. "Барва-Флекс/24ФМ"
Призначені для профілактики та лікування найбільш розповсюджених захворювань людини: інфаркту, інсульту, гіпертонії, гіпотонії, остеохондрозу, артриту, невралгії, грипу, туберкульозу, пневмонії, бронхіту, астми, алергії, травм, опіків, відморожень, тощо.
Придбати
Фотонна матриця Коробова А.-Коробова В. "Барва-Ларинголог"
Призначена для профілактики та лікування ЛОР-захворювань, а також для лікування неврологічних захворювань викликаних гострим або хронічним порушенням мозкового кровообігу, хвороби Альцгеймера, хвороби Паркінсона, епілепсії та інших захворювань головного мозку.
Придбати
Фотонні матриці Коробова А.- Коробова В. "Барва-Флекс"
Призначені для профілактики та лікування найбільш розповсюджених захворювань людини: інфаркту, інсульту, гіпертонії, гіпотонії, остеохондрозу, артриту, невралгії, грипу, туберкульозу, пневмонії, бронхіту, астми, алергії, травм, опіків, відморожень, тощо.
Придбати
Фотонно-пресурний масажер Коробова А.-Коробова В. «Барва- ФМК / ПХ»
Фотонів-прессурний масажер Коробова А.-Коробова В. «Барва- ФМК / ПХ» призначений для лікування і профілактики найбільш поширених захворювань людини:
захворювання периферичної нервової системи, органів дихання, захворювання шлунково-кишкового тракту, жіночої статевої сфери, опорно-рухового апарату, а також для лікування целюліту.
Придбати
Фотонні апарати Коробова-Посохова "Барва-ЦНС"
Призначено для лікування неврологічних захворювань викликаних гострим або хронічним порушенням мозкового кровообігу, хвороби Альцгеймера, хвороби Паркінсона, епілепсії та інших захворювань головного мозку.
Придбати
Фотонні матриці Коробова А.-Коробова В. «Барва-Флекс / НКВК»
Призначені для профілактики та фототерапії захворювань нижніх і верхніх кінцівок людини.
Придбати
Механізми дії світла, які лежать в основі профілактики та лікування найбільш поширених захворювань людини за допомогую фотонних технологій
Світло видимого та інфрачервоного діапазонів спектра нормалізує регуляторну роботу систем організму людини, підсилює циркуляцію крові та лімфи, підвищує еластичність стінок кровоносних судин, нормалізує реологічні показники крові. Може використовуватись для профілактики онкозахворювань.

Під дією світла значно зростає утворення АТФ у мітохондріях, підвищується біоенергетичний потенціал клітин. Світло має протизапальний, протинабряковий, знеболюючий та регенеративний ефекти.
Здоров'я починається тут!
Подаруйте собі додаткові 10 років здорового життя!
Заповніть контактну форму, щоб наші лікарі могли зв'язатись з вами, для оформлення замовлення!
Наші контакти
Завітайте до нас або зателефонуйте, якщо маєте питання чи хочете отримати консультацію
Хмельницька обл., м.Городок
пров.Попова 4,
вул.Заводська площа 8

тел.(0251) 31035,50206, 50207

понеділок-четвер з 8.00-17.15
п'ятниця з 8.00-16.00
обідня перерва з 12:00-13:00

Made on
Tilda